hľadať

Zaujalo násviac  
Partneri
logo mesto ruzomberok
  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Čo je lepšie? Vymeniť náhradné diely, alebo kúpiť nový spotrebič?

dátum pridania: 25.11.21-20:44

Ak sa vám pokazí obľúbený elektrický spotrebič, máte dve možnosti. Poškodenú časť si môžete nechať vymeniť (ak je to možné) alebo nahradiť kúpou nového spotrebiča. Oprava vo forme výmeny náhradného dielu je ale často rýchlejšou a lacnejšou možnosťou. Prečo?

Môžete ušetriť až polovicu nákladov, pričom kvalita sa nijako neznižuje. Nové Beko náhradné diely predsa vašim spotrebičom poskytnú rovnako vysoký výkon ako nová práčka s oveľa vyššou obstarávacou cenou.

nove beko nahradne diely

Náhradné diely chránia nielen vašu peňaženku, ale aj životné prostredie

Náhradné diely sú výhodné nielen finančne. Ich použitie je navyše ekologické, pretože nevytvárate pokazeným spotrebičom škodlivý odpad. Stačí použiť kvalitné Gorenje náhradné diely a váš starý a obľúbený spotrebič bude opäť bez problémov fungovať. 

Poďakuje sa vám nielen vaša peňaženka, pretože náhradné diely sú omnoho lacnejšie ako nové spotrebiče, ale aj životné prostredie, ktoré ste nezaťažili ďalším odpadom. 

Proces výmeny a opravy je veľmi jednoduchý

Každá generálna oprava tiež začína kompletnou demontážou použitého dielu. Je rozdelená na jednotlivé zložky. Všetky komponenty sú potom dôkladne vyčistené a starostlivo skontrolované. Opotrebované, zdeformované a neopraviteľné diely (tesnenia, ventily alebo skrutky) sa vymieňajú za nové. 

Potom sa celý diel znova zloží a jeho funkčnosť sa skontroluje na špeciálnom zariadení. Výsledkom náročných testov je výstupný protokol, ktorý zaručuje 100 % kvalitu a funkčnosť takto opraveného modelu.

Samozrejme, pre výmenu náhradných dielov je najlepšie osloviť profesionálov, ktorí nemajú s renováciou vašich pokazených spotrebičov najmenšie problémy a máte v nich záruku, že vám budú opäť verne slúžiť niekoľko ďalších rokov. 

Zdroj obrázka: Piotr Wytrazek/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!