hľadať

Zaujalo násviac  
Partneri
logo mesto ruzomberok
  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Deflektory okien zvýšia váš komfort a pohodlie pri jazde

dátum pridania: 26.02.20-23:33

Pýtate sa, prečo potrebujeme deflektory okien? Na otázku, prečo sú potrebné deflektory okna, existuje jedna jednoduchá odpoveď. Tieto prvky pomáhajú modernizovať vaše auto, dodávajú mu modernejší vzhľad a chránia jeho jednotlivé prvky pred poškodením. Inštalácia deflektorov vám navyše ušetrí cestovanie do servisu, pretože ju môžete vykonať sami.

Najbežnejšie typy deflektorov

Deflektory sú špeciálne časti súpravy karosérie, ktoré sú vyrobené z rôznych druhov plastov a sú namontované na dverách vozidla tak, aby chránili sklo pred poškodením. Podľa toho, kde sú umiestnené, majú priezory rôzne funkcie.

deflektory bocnych okien ruzomberok

Deflektory bočných okien výrazne zlepšujú viditeľnosť vodiča počas dažďa, pretože nedovoľujú, aby sa kvapky alebo vlhkosť držali spolu s prúdením vzduchu na skle. Tento nainštalovaný doplnok tiež veľmi dobre zabráni prievanu v kabíne auta a môže byť tiež niekedy skvelým doplnkom pre fajčiarov do auta. 

Deflektor prednej kapoty je niečo ako doplnok vyrobený z bezpečnostnej plastovej hmoty. Pripája sa k prednej časti kapoty. Chráni prednú časť vozu pred výskytom veľkých a malých škrabancov, triesok a iného mechanického poškodenia, vďaka čomu sú predné časti kapoty menej znečistené. 

Ako vám poslúžia deflektory?

Okrem spomínaných výhod najčastejších typov deflektorov na autá, môžeme do zoznamu plusov zaradiť aj zlepšenie vzhľadu vozidla a jeho aerodynamických vlastností. Ak sa pre ne rozhodnete aj vy, vyberajte u overeného predajcu so širokou ponukou a nespoliehajte sa na najlacnejšie modely u predajcov z východných krajín. 

Deflektory sa postarajú o vaše pohodlie pri jazde a zlepšia výhľad na vozovku aj pri pootvorenom okne. Eliminujú veľké znečistenie a mechanické poškodenie, ktorého je na cestách viac než dosť.

Zdroj obrázka: grad/shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!