hľadať

Zaujalo násviac  
Partneri
logo mesto ruzomberok
  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Doprajte svojmu Volvu kvalitu: Stavte na autorizovaný servis v Žiline!

dátum pridania: 25.04.19-13:46

Prečo je lepšie ísť s vaším štvorkolesovým miláčikom do autorizovaného servisu?

Ak ste hrdým majiteľom vozidla značky Volvo, veľmi dobre viete, že sa oň treba náležite starať. Tieto kvalitné vozidlá renomovanej škandinávskej značky si zaslúžia to najlepšie – kvalitný autorizovaný servis. Ak ste si zamilovali ich majestátny dizajn, prepracované detaily, kvalitu bezpečnostných prvkov a inovatívne ponímanie jazdy, mali by ste im dopriať starostlivosť tej najvyššej kvality. Užívajte si svoje Volvo a udržujte ho v top kondícii čo možno najdlhšie aj prostredníctvom servisu. Stavte na odborné služby autorizovaného servisu vozidiel Volvo vo Final-CD Žilina. Najväčší slovenský predajca automobilov Final-CD je autorizovaným predajcom vozidiel Volvo na Slovensku a túto značku jednoducho „má v merku“, preto si môžete byť istí, že svoje Volvo zveríte do tých najlepších rúk.

autorizovany servis volvo final cd zilina

V autorizovanom servise používajú originálne diely

Neoriginálne diely sú lacnejšie, no aj menej bezpečné, takže sa na nich šetriť rozhodne neoplatí. Ak si chcete byť istí, že mechanici použijú pri oprave auta originálne diely, uprednostnite autorizovaný servis vozidiel Volvo vo Final-CD Žilina. Môžete si tak byť istí, že vaše auto dostane to najlepšie.

Personál je kvalifikovaný a ústretový

Mechanici Final-CD Žilina sú dlhoroční odborníci so skúsenosťami, ktorí poznajú vozidlá značky Volvo dokonale. Zverte im svoje auto do rúk a vrátia vám ho ako nové. Pri oprave totiž používajú postupy stanovené výrobcom a vozidlu sa dostane starostlivosť s použitím tých najmodernejších technológií. Čo je najlepšie a pre zákazníka najpohodlnejšie, všetky služby nájde pod jednou strechou. Či už ide o servis, klampiarske služby alebo lakovnícku dielňu.

volvo final cd zilina

Čo odlišuje autorizovaný servis od „garážového“?

Ide o profesionálny prístup mechanikov a nadštandardné služby, za ktoré nemusíte platiť. Pri každej návšteve autorizovaného servisu mechanici skontrolujú bezpečnostné systémy aj stav batérie.
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!