hľadať

Zaujalo násviac  
Partneri
logo mesto ruzomberok
  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Moderné zariadenia aj pre lepšiu ochranu vášho pozemku

dátum pridania: 26.02.20-23:40

Pri automobiloch sa vyberá moderné zabezpečenie podľa funkcií, ktoré dokážu zámer odcudzenia vozidla páchateľovi čo najviac znemožniť. Ako je to ale s domom a pozemkom, ktorý si často a z dôvodu najväčšieho súkromia staviame na odľahlých pozemkov mimo civilizácie?

Aj tu treba premýšľať o najmodernejšej technike, ktorá sa o vaše nehnuteľnosti bez problémov postará. Termovízia alebo špičkové nočné videnie sa k nim určite radia.

kvalitna termovizia

Ako vám poslúži termovízia?

Máte doma kameru a celý pozemok monitorovaný bezpečnostným systémom, no aj tak vás neustále prekvapujú neželané a nečakané návštevy? Zrejme vám chýba kvalitná termovízia, ktorá dokáže pracovať a fungovať aj za zhoršených viditeľných podmienok. 

Na základe termografie je pomocou nej možné detekovať pohyb a osoby v blízkosti tohto zariadenia, ktoré funguje na batérie, čím sa stávajú aj ľahko prenosné. U dospelej osoby je to do 700 metrov a pri vozidle o tisícku viac. Samozrejme, závisí od výšky a veľkosti pozorovaného objektu a jeho tepelného vyžarovania.

Vďaka spárovaniu s mobilným telefónom bude ovládanie  „termokamery“ maximálne pohodlné a na 100 % komfortné. S ochranou IP66, nízkou hmotnosťou a prevádzkovou dobou až 5 hodín, to platí samozrejme dvojnásobne. 

Špičkové nočné videnie

Nočné videnia sú celé triedy optoelektronických zariadení, ktoré poskytujú pozorovateľovi možnosť vidieť obraz oblasti pri slabom osvetlení alebo v úplnej tme. Rozsah uplatňovania moderného nočného videnia je ale pomerne široký a neobmedzuje sa iba na lov. 

Táto moderná nočná optika sa úspešne používa počas záchranných a pátracích operácií, pri hliadkovaní územia, strážení a pozorovaní voľne žijúcich zvierat, jaskynní bádatelia pri skúmaní jaskýň, vedci a prírodovedci pri pozorovaní prírody atď.

Pokiaľ by ste na podobné podmienky a nesúrodý terén potrebovali toto zariadenie aj vy, navštívte e-shop dalekohlady.sk, kde okrem neho nájdete aj množstvo iných zaujímavých doplnkov nielen na pozorovanie prírody.

Zdroj obrázka: dalekohlady.sk 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!