hľadať

Zaujalo násviac  
Partneri
logo mesto ruzomberok
  

nie sú údaje

NÁBYTOK A BÝVANIE 2018

dátum pridania: 13.03.18-11:04

Každoročne v marci prináša najnovšie trendy. Je zdrojom inšpirácie už 27 rokov. Láka obchodníkov, architektov, novinárov i laickú verejnosť.

Informatívnym aj inšpiratívnym spôsobom sa tu vystavujú nové produkty, nové materiály, nové trendy, nové technologické riešenia a poznatky.

Významné aj začínajúce slovenské a české firmy predstavujú svoju produkciu, ktorú konfrontujú s inými zahraničnými vystavujúcimi firmami, ale aj s konečným zákazníkom. Získavajú sa nové kontakty a potvrdzujú staré. 

Agrokomplex Nitra
Pozornosť každého, kto chce mať trendy domácnosť sa od 13. do 18. 3. 2018 upriami na výstavisko v Nitre, kde sa bude konať veľtrh Nábytok a Bývanie 2018.
 

„Viac ako 450 vystavovateľov na jednom mieste“

Nekonečné kilometre cestovania do showroomov jednotlivých výrobcov nahradí jedna cesta, kde budú všetci na jednom mieste. Pohodlie nákupu cez internet má určite svoje opodstatnenie, no z fotky nie je možné zistiť nakoľko je gauč pohodlný, nakoľko je kuchynská zostava skutočne ergonomická a pod. Vyskúšať si výrobok a priamo konzultovať jeho výhody s predajcom je nenahraditeľné, a to obzvlášť ak je predajcov niekoľko stoviek pod jednou strechou. Skoro týždeň trvajúci veľtrh Nábytok a Bývanie sa uskutoční od 13. do 18. 3.
2018, tak neváhajte a všetci ste srdečne pozvaní.

„Každý sa môže zapojiť do súťaže o nábytok do celého bytu“

Všetky zakúpené vstupenky na veľtrh Nábytok a Bývanie 2018 budú zlosovateľné. Návštevníci môžu ako hlavnú cenu vyhrať nábytok do dvojizbového bytu, ďalšími cenami sú sedacie súpravy, manželská posteľ, kuchynské vybavenie alebo jedálenský nábytok.

Vyše 80 000 návštevníkov v roku 2017“

Počas šiestich dní veľtrhu Nábytok a Bývanie do výstaviska Agrokomplex v Nitre prúdia tisíce návštevníkov. Minulý rok si nové vybavenie do domácností prišlo vybrať 82 738 nadšencov noviniek na trhu s nábytkom. Veľký počet vystavovateľov zaručil každému, kto veľtrh navštívil, možnosť vidieť čo výrobcovia chystajú počas celého nasledujúceho obdobia. Návšteva podujatia s výstavnou plochou 24 000m 2 zaberie skoro celý deň, a preto sa organizátori postarali aj o bohatý sprievodný program. Nosnou témou sprievodných programov je zdravé, štýlové a moderné bývanie, čomu sú venované rôzne prednášky o zdravom bývaní, uvoľnení a pohode v bývaní a používaní progresívnych materiálov a technológií v nábytkárskej výrobe.

21 rokov Fóra dizajnu a 3. ročník výstavy Moderné drevodomy“

Medzi sprievodné podujatia veľtrhu sa zaradí dvadsiaty prvý ročník Fóra dizajnu, ktoré  je zamerané na prezentáciu autorského dizajnu. Rozdielom oproti rokom minulým bude návrat k začiatkom samotného Fóra, ktorý sa priamo zameriava na všetky školy s odbormi špecializovanými na nábytkový dizajn. Študenti budú prezentovať kompletné dizajnové riešenia bytových priestorov podľa vlastných predstáv. Návštevníci sa môžu tešiť na naozaj jedinečné vízie plné sviežich, trendy nápadov v podaní najlepších študentov nábytkového
dizajnu. Fórum dizajnu sa teda tento rok stane výlučne študentským fórom, na ktorom sa so svojimi kolekciami predstavia vysoké školy venujúce sa i výučbe v oblasti nábytku a bývania (bytovým doplnkom, interiérovému dizajnu). Konkrétne to bude Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Slovenská technická univerzita v Bratislave, Technická univerzita vo Zvolene a Technická univerzita v Košiciach. Výstava bude doplnená i víťazmi medzinárodnej študentskej súťaže v dizajne nábytku a interiéru, Cena profesora Jindřicha Halabalu
2017. Školy a ich študenti sa tak ocitnú vo vzájomnej komparácii v rámci veľtrhu Nábytok a Bývanie i s profesionálnymi výrobcami. Prísť do Nitry a vyhrať nábytok do celého bytu sa naozaj oplatí. Všetci ste srdečne pozvaní a nezabudnite!

Nábytok a Bývanie v Nitre je podujatie aké na Slovensku nenájdete.

28. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry
13.03.2018 - 18.03.2018
Agrokomplex Nitra

13. - 17. 3. 2018 od 9.00 do 18.00
18. 3. 2018 od 9.00 do 17.00

 

www.agrokomplex.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!