hľadať

Zaujalo násviac  
Partneri
logo mesto ruzomberok
  

nie sú údaje

SOLA BLACK FRIDAY: VEĽKÉ ZĽAVY NIELEN JEDEN DEŇ V ROKU

dátum pridania: 08.11.17-15:13

Posledný piatok v mesiaci november patrí celosvetovo obľúbenému výpredajovému dňu, ktorý poznáme ako BLACK FRIDAY. Sola Swizterland naň, samozrejme, nezabudla ani tento raz a pre svojich zákazníkov pripravila výpredaj príborových setov, porcelánu, produktov zo skla,kuchynskýchdoplnkov a iných výrobkov za mimoriadne priaznivé ceny.

V piatok 24.novembra 2017 predajňa Sola PointIvanke pri Nitre počas predĺžených otváracích hodín od 8.00 do 22.00 h ponúkne svojim zákazníkom možnosť nakúpiť príborové sety s 50% zľavou, porcelán a ostatný sortiment s 30% zľavou vybrané produkty so špeciálnymi cenami zníženými až o 80%.

Tento rok sa však spoločnosť rozhodla pre výraznú zmenu. Okrem PIATKU budú mať zákazníci možnosť nakupovať aj v SOBOTU 25.novembra 2017, v čase od 9.00 do 18.00 h.

Ak hľadáte ideálny darček k výročiu, pod vianočný stromček, na svadbu či narodeniny, alebo ste zrekonštruovali kuchyňu, či celú domácnosť, nepremeškajte šancu nakúpiť v predajni Sola Point kvalitný príbor, porcelán, sklo a ostatné vybavenie do domácnosti za exkluzívne ceny.

Okrem veľkých zliav bude pre zákazníkov k dispozícií aj odborné poradenstvo, inšpirácie a príjemné občerstvenie.

A pre tých, ktorí nepochádzajú z okolia a nemajú možnosť predajňu navštíviť osobne, spoločnosť spustí na svojom eshope solapoint.sk špeciálny výber určitých produktov so zľavami -50% a -30%. Online akcia bude spustená už na začiatku predposledného novembrového týždňa, a teda v pondelok 20.novembra 2017 a pobeží až do soboty 25.novembra 2017.

’Tešíme sa na vás v našej predajni Sola Point na Novozámockej 1065 v Ivanke pri Nitre.“ Sola

Viac info na: www.solapoint.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!